Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.solamp.cz/www/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4934
Obchodní provozy a kanceláře - Solamp

 

Úspora elektrické energie a údržbových nákladů

Osvětlení pro kanceláře a obchodní provozy

  • Kvalitní osvětlení kancelářských prostor podporuje aktivitu a výkonnost zaměstnanců během celého dne a zároveň vytváří pozitivní atmosféru na pracovišti. Schopnost nastavit motivující a pozitivní působící osvětlení v kancelářích je výsledkem našich dlouholetých zkušeností při výběru správného typu světel, nastavení jejich intenzity a barevného odstínu. Naši odborníci vědí, co lidé v kancelářích potřebují, aby se udržely svěží po celý den.
  • Osvětlení na chodbách představuje významnou spotřebu elektrické energie. Naše řešení s úsporným osvětlením a s využitím pohybových senzorů sníží celkovou spotřebu elektrické energie a také sníží vaše finanční výdaje.
  • Osvětlení obchodních prostor přizpůsobíme vašemu sortimentu a potřebě vašich zákazníků pomocí vhodně zvolených svítidel a nastavením parametrů. Intenzitu světla a jeho barevnost nastavíme tak, aby světlo vašich zákazníků při nákupu motivovalo a neunavovalo.
  • Vysoká odbornost a zkušenosti našich techniků s instalací osvětlení a stylový design námi nabízených LED svítidel udělají z nakupování příjemný zážitek.