Venkovní LED svítidla

LED osvětlení čerpací stanic

  • První dojem řidiče automobilů při příchodu na čerpací stanici vytváří světlo. Jasné světlo v lidech zvyšuje pocit bezpečí a pohodlí, to následně buduje loajalitu řidičů vozidel, kteří se rádi opět zastaví a nakoupí potřebné palivo pro svá vozidla. LED světla se vyznačují 80 až 90%nou úsporou energie ve srovnání s tradičním osvětlením. Výběrem správného LED světla vzniká prostor zvýšit konkurenceschopnost.
  • Komfortní obchody jsou běžnou součástí benzínových stanic. Lidé v nich nakupují zboží denně. Je důležité vytvořit pro zákazníky příjemnou a atmosféru, jednotlivé produkty správně nasvítit a podpořit rozhodování zákazníků, přilákat lidi, aby si je koupili.
  • Navíc světlo na čerpacích stanicích svítí často nepřetržitě. Najít a použít svítidla s dlouhou životností, s nízkou spotřebou energie a s minimálními nároky na údržbu je klíčové. LED osvětlení je tou správnou volbou pro zajištění konzistentního a vysoce kvalitního osvětlení. Sníží náklady na údržbu, šetří finance za energii a pomáhá zvyšovat prodej.