Interiérová LED svítidla

LED osvětlení pro školy a univerzity

 

  • Osvětlení ve školách a univerzitách musí poskytovat studentům, učitelům a profesorem pohodlné a vědecké prostředí. Kromě kvality osvětlení je velmi důležitou složkou efektivita svítidel z hlediska nákladů, udržitelnosti a inteligence.
  • Ve srovnání s tradičními svítidly je LED osvětlení mnohem efektivnější a vyznačuje se dlouhou životností a funkčností. Sady stropních svítidel pro osvětlení tříd a ostatních společných prostor, umožňují nastavení svítivosti a jasu. Systém stmívatelnosti přizpůsobuje osvětlení aktuálnímu počasí nebo právě probíhajícím učebním procesem tak, aby světlo co nejlépe sloužilo učitelem a studentem a zároveň cítili bezpečně v prostorách školy.
  • LED svítidla jsou vybavena inteligentním optickým designem, chrání zrak studentů a profesorů a zároveň podporují aktivitu a zabraňují vzniku pocitu únavy způsobenou nesprávným světlem.
  • Vysoce kvalitní světla, splňující všechny přísné hygienické normy. Jsou energeticky úsporné a šetří nejen finanční prostředky na energie, ale vzhledem ke dlouhé životnosti i náklady na údržbu. Vzhledem k tomu, že děti a mládež tráví ve školách a na univerzitách velkou část dne, jejich zdraví a bezpečnost je velkou prioritou. Kvalitní osvětlení k této podmínky přispívá významnou měrou.