Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.solamp.cz/www/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4934
Reference - Solamp

 

Naše reference

Reference

NAŠE SVĚTELNÉ INSTALACE

Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.

Při rekonstrukci osvětlení byly použity světla s elektronikou Mean Well a Nichia čipy obsahující stmívací senzory, které reagují na okolní světlo a snižují výkon svítidel v rozsahu 0 až 90 %.

POPROKAN s.r.o.

V prodejně byla nainstalována svítidla typu Tri-proof, v kancelářích a ve skladových prostorách se původní svítidla měnila na trubicová a ve vnějších prostorách byla použita svítidla se speciální optikou určená pro vnější prostory.

STROJÍRNY Rumburk s.r.o.

Kompletní generální oprava osvětlení výrobní haly (demontáž a instalace nového osvětlení, nová kabeláž a elektrická kontrola). Montáž HiCloud svítidel se zárukou 6 let na svítidla.

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Instalace výkonnějších reflektorů s nižší spotřebou elektrické energie pro nasvícení venkovní skladovací plochy.

MBNS – International, spol. s r.o.

Montáž 400 cylindrů v 7 výrobních halách o celkové podlahové ploše 12 000 m2. Osazení veřejného osvětlení na venkovní plochy.

Framinpek, s.r.o.

Instalace zařivkových trubic napojených na světelné a pohybové senzory.

Prologis Park Praha

Osvětlení jednoho z největších logistických center v Praze. Instalace cca 350 kapek. Bylo osvětlených 18 velkých hal a okolí těchto hal, nakládací prostory, celnice pro odbavování kamionů, přístupové cesty a komunikace.

Obec Rohovce

Rekonstrukce veřejného osvětlení komunikací a prostranství v obci Rohovce. V rámci rekonstrukce bylo osazených celkem 110 svítidel. Použité byly LED svítidla OSRAM chip, MEANWELL driver. Instalace byla zrealizována do 14 dní.

NĚKTEŘÍ Z UŽIVATELŮ NAŠICH PRODUKTŮ A REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

Auto Jarov, BMTO Group, Danzer Bohemia, Framipek, JMJ Barvy a Laky, Kautex Textron Bohemia, Lindt, MAMA CAR, MBNS, Mileta, Mobelix, Mocca, Mountfield, OBI, Platforma, Plzeňský Prazdroj, POPROKAN, PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, Raiffeisen BANK, Správa areálů, XXX Lutz